top of page
  • Writer's pictureVNK serviss

SIA “VNK SERVISS” SKAIDRO KANALIZĀCIJAS AIZSPROSTOJUMU BIEŽĀKOS CĒLOŅUS

Teju katru nedēļas nogali (ārpus darba laika), kad iedzīvotāji vairāk atrodas savās mājvietās, mūsu speciālisti saņem avārijas zvanus par aizsprostotu kanalizācijas sistēmu daudzdzīvokļu māju dzīvokļos, kad pāri poda vai izlietnes malai jau smeļas ūdens.

Tehniskā komanda, protams, dodas novērst problēmu tik ātri, cik tas attiecīgajā situācijā ir iespējams, bet mēs tomēr ļoti vēlētos vērst iedzīvotāju uzmanību un skaidrot, ka visbiežāk no stāvvadu cauruļvadiem tiek evakuēti tādi priekšmeti, kādiem tur nebūtu jāatrodas – piemēram, bērnu autiņbiksītes, sieviešu higiēnas lietas, dažādas rotaļlietas, džemperi, bikses un citi apģērba gabali, bet tāpat arī sacietējuši tauki, kartupeļi, salvetes, papīra dvieļu bumbas un tamlīdzīgi. Ja sadzīves priekšmeti tiktu utilizēti tiem paredzētajā veidā, tad krietni samazinātos reālās situācijas, kad patiešām problēma ir radusies kādu avārijas iemeslu dēļ.


Attēlā: Š.g. 29.jūlijā Ugāles pagasta priekšattīrīšanas akā izskalotie priekšmeti, kas varēja arī palikt notekūdeņu cauruļvados un radīt aizsprostojumus kādam no attiecīgā stāvvada dzīvokļu īpašniekiem.

Comments


bottom of page